Güvenlik ve Gizlilik

Veri Güvenliği:
Antalya - İNAN DEDEKTÖR - 0542 522 32 61 , Online İnternet Sitesi üyelerine ait kişisel bilgiler, mevcut tüm güvenlik önlemlerinin alındığı bir ortamda, en yüksek güvenlik şartlarında korunmakta ve bu bilgiler, firma içerisinde dahi, yetkili olmayan hiç bir kimse tarafından bilinmemekte ve görülememektedir.

Antalya - İNAN DEDEKTÖR - 0542 522 32 61  , Online üyelerinin kişisel bilgilerini, bizzat kişinin kendi onayı olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Güvenli Alışveriş
Alışveriş esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) olarak isimlendirilen, güvenli veri köprüsüyle bankaya ulaşır ve ödeme gerçekleştirilir. Bu esnada veya daha sonrasında bu bilgiler kesinlikle Antalya - İNAN DEDEKTÖR - 0542 522 32 61 tarafından kayıt edilmez.  Hiç bir Antalya - İNAN DEDEKTÖR - 0542 522 32 61 Online personeli de bu bilgilere erişemez.

SSL sertifikasını tarayıcınızın altında bulunan bir anahtar veya kilit resmi ile görebilirsiniz. Bu simgenin üzerine tıkladığınızda bu sertifikanın geçerliliği görülebilir.